Stolarski Antoni

Inż. Antoni Stolarski

Przynależność do klubów, stowarzyszeń, nagrody:

  • Członek Polskiego Towarzystwa Gospodarczego
  • Członek Podlaskiego Klubu Biznesu
  • Członek Izby Przemysłowo Handlowej
  • Menedżer Roku 2014
  • Zasłużony dla Rolnictwa oraz Odznaka Honorowa Województwa Podlaskiego 2016
  • Innowator Dziesięciolecia 2016

Motto: „Uczciwość”

Mówi o sobie:

W mojej pracy zawsze kierowałem się solidnością i zaangażowaniem. Jestem przekonany, że dzięki tym wartościom firma SaMASZ z małej firmy rodzinnej przekształciła się w światowego lidera w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości maszyn rolniczych oraz komunalnych.

O firmie:

Firma SaMASZ założona w 1984 r. jest obecnie największym polskim i jednym z czołowych europejskich producentów maszyn rolniczych i komunalnych.

W swojej ofercie posiada ponad 300 różnych typów maszyn: kosiarek bębnowych, dyskowych, przetrząsaczy, zgrabiarek, wozów paszowych, kosiarek bijakowych, ramion wysięgnikowych, pługów odśnieżnych. SaMASZ stale wprowadza na rynek  nowe konstrukcje, cieszące się uznaniem klientów z ponad 50 krajów, m.in. takich jak: Niemcy, Rosja, Łotwa, Finlandia, Irlandia, Turcja, Albania, Arabia Saudyjska, Japonia, Korea Południowa, Peru, Kanada, Australia, Nowa Zelandia, Algieria i wielu innych. Jest tym samym jednym z najlepiej rozwijających się polskich przedsiębiorstw o międzynarodowym zasięgu. W 2014 roku firma wkroczyła na rynek rosyjski – zakładając spółkę SaMASZ RU. Natomiast w 2015 roku otworzyła pierwsze przedstawicielstwo za oceanem – SaMASZ North America LLC, oparte o rozbudowaną sieć dilerską.

 

Link do strony www,

www.samasz.pl

link do FB,

https://www.facebook.com/samaszgigacut/

Instagram, https://www.instagram.com/samasz_pl/