Magdalena Nowak

mgr Magdalena Nowak

Absolwentka Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku, aktualnie studentka Master of Business Administration

Członkini Podlaskiego Klubu Biznesu

Członkini Podlaskiego Stowarzyszenia Właścicielek Firm Klub Kobiet Biznesu

Członkini Izby Przemysłowo – Handlowej w Białymstoku

Motto: „Trzymajmy się ludzi, którzy ciągną nas w górę a nie w dół”

Mówi o sobie: Rozwój jest podstawą naszej egzystencji. Idąc do przodu musimy poszerzać naszą wiedzę, nasze doświadczenie. Tylko taki kierunek doprowadzi nas do celu jaki sobie postawiliśmy.

Bogate doświadczenie w zakresie finansów, zarządzania, marketingu, sprzedaży, ubezpieczeniach pozwoliło zająć się przeprowadzaniem sukcesji w przedsiębiorstwach. Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie pomaga przedsiębiorcom ułożyć plan działania „Na wypadek gdy….”. Łączy się to również ze spojrzeniem na całe otoczenie przedsiębiorcy, zadbanie o jego potomstwo, o jego najbliższych.

Na co dzień razem z przedsiębiorcami znajduje odpowiedzi na pytania: Jak zabezpieczyć firmę (oraz rodzinę) na okoliczność śmierci przedsiębiorcy lub jednego ze wspólników spółki? Jak UNIEŚMIERTELNIĆ firmę ? Jakie są źródła i metody pozyskania środków na spłatę spadkobierców? Jaka forma działalności gospodarczej jest najkorzystniejsza dla Mojego biznesu? W jaki sposób oddzielić pieniądze od masy spadkowej ? Ochronić je przed komornikiem, US, ZUS? Jak korzystnie i zgodnie z prawem przekazać majątek przyszłym pokoleniom? Jak zachować odpowiedni poziom przychodów po zakończeniu aktywności zawodowej? Jak uregulować sprawy spadkowe? Jak zabezpieczyć swoją emeryturę?

W swojej kompleksowej obsłudze oferuje:

– Optymalizacja formy prawnej

– Indywidualny Plan Sukcesji

– Optymalizacja na znaku towarowym przedsiębiorstwa

– Zawyżony podatek od nieruchomości

– Ulga B + R – optymalizacja kosztów wynagrodzeń

– Spadki, testamenty, zarząd nad małoletnimi dziećmi

– Program Asekuracji Rodziny

– Program Ochrony Majątku

– Program Ochrony Kapitału

– Program Ochrony Nieruchomości

– PFRON