Członkowie

Anchimiuk Dariusz – DARBUD Anchimiuk Dariusz

Biruk Andrzej – PB-U BIRKBUD Andrzej Biruk i wspólnicy Sp. J.

Buchtarewicz Mirosław – KOMA BIAŁYSTOK SP. Z O.O.

Byglewski Adam – „ADAMPOL” S.A.

Czech Ewa Katarzyna – Kancelaria Adwokacka Prof UWB dr hab Ewa Katarzyna Czech

Galas Adam – SALAG Sp. z o.o. Sp. K.

Gazda Mariusz – FABRYKI MEBLI „FORTE” S.A.

Iwaszkiewicz Ryszard – AUTO – MARKET Ryszard Iwaszkiewicz

Karczewski Witold – Rolnicze PPH CONTRACTUS sp. z o.o.

Karpiuk Jan – MADORIN Spółka jawna

Kępczyński Wiesław – PROFIT DORADCY FINANSOWI Sp. z o.o.

Kindziuk Jerzy – ALEX

Kiszko Mirosław – Gastro Strefa Sp. z o.o. Sp.K.

Klimowicz Tadeusz – Klimowicz Tadeusz

Kochan Janusz – Podlaska Rada Olimpijska PKOL

Kosicki Artur – Kancelaria Prawna Sp. Komandytowa

Kręcisz Wojciech – PPUH RODEX Sp. z o.o.

Kucharewicz Jacek – METAL-FACH sp z o.o.

Kulesza Milena – Centrum Promocji i Innowacji WSFiZ

Kurciński Tomasz – Dantus Kurciński i wspólnicy Sp. j.

Łuniewski Stanisław – PUA ASTWA Sp. z o.o.

Nikliński Jacek – Kierownik Zakładu Klinicznej Biologii Molekularnej Uniwersytet Medyczny w     Białymstoku

Nowak Magdalena – Protecta Sp. z o.o.

Piasecki Wiesław – FAMP Sp. z o.o.

Pietruszyński Adam – Grupa Agrocentrum Sp. z o.o.

Sawicki Jan – Przedsiębiorstwo Budowlane JAZ-BUD Sp. z o.o.

Siemieńczuk Jerzy – JJS S.C. JOLANTA I JERZY SIEMIEŃCZUK

Stolarski Antoni – SAMASZ Sp. z o.o.

Strzałkowski Wojciech – MTC PLUS sp. z o o

Strzelecki Robert – TenderHut S.A.

Stulgis Jolanta – P.U.P.H. MONROL Sp. z o.o.

Święcicki Grzegorz – P.P.U.H RODEX Sp. z o.o.

Tołwiński Łukasz – KomputerITy , Anne Mariage Salon Ślubny, Salon Ślubny Allure

Tymińska Magdalena – Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki

Wnorowski Henryk – Kierownik Katedry Wydział Ekonomii i Zarządzania Uniwersytet w Białymstoku

Wołosewicz Jowita, Jurczenia Anna – GOLDENMARK CENTER SP. Z O.O.

Wróbel Mariusz – Zakład Energetyki Cieplnej, Wodociągów i Kanalizacji w Choroszczy Spółka z o.o.

Zastocki Janusz – Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Polskich „POLONIA TECHNICA” w Stanach Zjednoczonych Ameryki – New York

Zubrzycki Stanisław – ZUBER A.ZUBRZYCKA, S.ZUBRZYCKI SP.J.

Żemojduk Łukasz – Żemojduk Łukasz

Żyliński Robert – Instytut Doradztwa Inwestycyjnego Robert Żyliński