29.09.2009r. Spotkanie z Apoloniuszem Tajnerem – Prezesem Polskiego Związku Narciarskiego

W dniu 29.09.2009r. na zaproszenie Podlaskiego Klubu Biznesu i Podlaskiej Rady Olimpijskiej Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Białymstoku w siedzibie Klubu miało miejsce spotkanie z Apoloniuszem Tajnerem – Prezesem Polskiego Związku Narciarskiego, wybitnym szkoleniowcem – legendą polskich skoków narciarskich.

Wraz z panem Tajnerem swoją obecnością zaszczycił nas pan Wojciech Fortuna – mistrz olimpijski, złoty medalista igrzysk zimowych w Sapporo. Podczas spotkania bohater dnia przedstawił historię własnej kariery zawodowej oraz ocenił szanse reprezentacji Polskiego Związku Narciarskiego na XXI Zimowe Igrzyska Olimpijskie Vancouver 2010.

Wojciech Fortuna podzielił się swoimi refleksjami z Igrzysk podczas których zdobywał złoty medal.