29.09.2005r. Spotkanie z Podlaską Wojewódzką Komendą Straży Pożarnej w Białymstoku

W dniu 29.09.2005 r. w siedzibie Podlaskiego Klubu Biznesu miało miejsce spotkanie z komendanturą Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku.

W spotkaniu uczestniczyli również:

• Prezes Zarządu Oddziału wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej w Białymstoku – druh Marek Ślusarski,
  • Prezes Zarządu Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa w Białymstoku – st. bryg. Włodzimierz Ławniczuk,
  • komendanci Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej

oraz inne osobistości z ramienia poszczególnych straży. Głównym celem spotkania było podpisanie porozumienia pomiędzy wymienionymi i Podlaskim Klubem Biznesu o wzajemnej współpracy na rzecz poprawy ochrony przeciwpożarowej w sektorze gospodarczym prowadzonym przez Członków Podlaskiego Klubu Biznesu na terenie województwa podlaskiego. Podczas spotkania odbyło się seminarium z zakresu bezpieczeństwa p.poż.