27.04.2004r. ,,Wojewódzka uroczystość wstąpienia Podlaskich Przedsiębiorców do Unii Europejskiej”.

W dniu 27.04.2004r. w siedzibie Podlaskiego Klubu Biznesu miała miejsce impreza pod nazwą ,,Wojewódzka uroczystość wstąpienia Podlaskich Przedsiębiorców do Unii Europejskiej”.

Patronatem honorowym imprezę objęli:

1. Włodzimierz Cimoszewicz – Minister Spraw Zagranicznych
  2. Marek Strzaliński – Wojewoda Podlaski
  3. Janusz Krzyżewski – Marszałek Województwa Podlaskiego

W uroczystościach uczestniczył Pan Andrzej Potocki – Poseł R.P.

Całość przebiegała w uroczystej oprawie. Imprezie towarzyszyła Orkiestra Dęta z Jasionówki. Po krótkim powitaniu przez Prezesa Klubu Leszka Pileckiego głos zabrali Wojewoda -Marek Strzaliński i Marszałek Janusz Krzyżewski. Następnie Członkowie Klubu wciągnęli na maszt Flagę Polski przy dźwiękach Hymnu Polski, a przedstawiciele organizacji Gospodarczych przy dźwiękach Hymnu Zjednoczonej Europy (Oda do Radości) wciągnęli na maszt Flagę Unii Europejskiej. Maszty wykonała Firma ,,SAMASZ” Antoniego Stolarskiego.

Po odegraniu hymnów wszyscy uczestnicy spotkania przechodzili przez specjalnie ustawione drzwi wykonane na tą uroczystość przez Firmę ,,DOMEX” Stanisława Komosy – Członka Klubu, uderzając w dzwon nadziei, a po przejściu członkowie Zarządu Klubu wręczali Honorowe Certyfikaty wydrukowane przez Drukarnię ,,BARWA” Barbary Kuleszy i okolicznościowe znaczki unijne.

Następnie wszyscy zostali zaproszeni do sali konferencyjnej na spotkanie z Posłem Andrzejem Potockim. Po spotkaniu zaproszeni goście udali się na zewnątrz gdzie przy dźwiękach orkiestry degustowali produkty prezentowane między innymi przez PMB Białystok, Browar Łomża, MTC Company, Coca-Cola, Hoop za pośrednictwem Firmy BOS SA oraz znakomity bigos wyprodukowany przez Firmę świadczącą usługi gastronomiczne w Klubie.

Swój sprzęt prezentowała Firma ,,ASTWA”-Stanisława Łuniewskiego zapewniając jednocześnie czystość na trwającym pikniku. Równocześnie odbywała się wystawa samochodów marki Volvo i Opel prezentowana przez Firmę ,,TOP-AUTO ” Andrzeja Arefiewa.

Impreza trwała do późnych godzin wieczornych.