26.05.2004r. Spotkanie z delegacją Autonomicznej Republiki Krymu

W dniu 26.05.2004 r. w siedzibie Podlaskiego Klubu Biznesu odbyło się spotkanie z delegacją Rządową Autonomicznej Republiki Krymu i Marszałkiem Województwa Podlaskiego, który gościł delegację w osobach:

1. Kazarin Władimir Pawłowicz – Wicepremier
  2. Sidorenko Siergiej Stiepanowicz – Naczelnik Głównego Urzędu Spraw Zagranicznych
  3. Guksztejn Jewgienij Abramowicz – Minister Rynku i Handlu Zagranicznego
  4. Wieklicz Galina Aleksandrowna – Wiceminister Gospodarki

Spotkanie zdominowały sprawy gospodarcze. Stronę krymską interesowały głównie pozyskanie nowych technologii, rozwój inwestycji oraz handlu gotowymi produktami. Przedstawili najnowsze warunki współpracy z kontrahentami zagranicznymi, które są bardzo korzystne i zachęcali do nawiązywania kontaktów. Zaprosili członków Klubu na spotkanie robocze, które zamierzają zorganizować na Krymie na przełomie września i października.