22.11.2011r. Spotkanie z komendantami Komendy Wojewódzkiej Policji, Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej oraz Straży Granicznej

W ramach troski o bezpieczeństwo szeroko pojęte w dniu 22.11.2011r. w siedzibie Podlaskiego Klubu Biznesu zorganizowane zostało spotkanie z komendantami : Komendy Wojewódzkiej Policji, Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej oraz Straży Granicznej.

Zaproszenia przyjęli:

• Igor Parfieniuk – Podlaski Komendant Wojewódzki Policji
  • Dariusz Sadowski – Zastępca Komendanta Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej
  • Leszek Czech – Komendant Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej.

Każdy z komendantów w sposób obszerny omówił sytuację bieżącą w zakresie bezpieczeństwa w tematyce im podległej oraz podejmowane działania i perspektywy na przyszłość. Podzielili się też problemami jakie spotykają ich w codziennej pracy, również sukcesami co nie pozostaje bez znaczenia dla naszego bezpieczeństwa.

Znaczną część spotkania zdominowała dyskusja, podczas której komendanci odpowiadali na pytania zadawane przez uczestników spotkania.