20.12.2005r. Spotkanie z Janem Rokitą – posłem na Sejm RP

W dniu 20.12.2005r. w siedzibie Podlaskiego Klubu Biznesu miało miejsce spotkanie z Janem Rokitą – posłem na Sejm RP – wiceprzewodniczącym Platformy Obywatelskiej.

Tematem wiodącym spotkania były sprawy gospodarcze Polski i Podlasia, wyrównywanie szans rozwojowych województw ściany wschodniej oraz sprawy koalicji rządowej i parlamentarnej P.O. i PiS.

W czasie spotkania wyróżniony został kolega klubowy Stanisław Łuniewski z PUA ,,ASTWA”SP. z o.o., która to firma 07.12.2005r. otrzymała tytuł LIDERA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ROKU 2005.

Ponadto powitany został nowy dyrektor Oddziału TVP 3 w Białymstoku Pan Grzegorz Gajewski oraz Robert Głowacki na stanowisku szefa programów informacyjnych TVP. Pożegnano odchodzącą z tego stanowiska Małgorzatę Sikorską.