20.10.2006r. Spotkanie z misją gospodarczą Mińskiego Stołecznego Związku Przedsiębiorców i Pracodawców na Białorusi

W dniu 20.10.2006r. w siedzibie Podlaskiego Klubu Biznesu miało miejsce spotkanie z misją gospodarczą Mińskiego Stołecznego Związku Przedsiębiorców i Pracodawców na Białorusi.

Do spotkania doszło w ramach uczestnictwa Mińskiego Stołecznego Związku Przedsiębiorców i Pracodawców oraz Podlaskiego Klubu Biznesu w europejskiej organizacji CEA-PME zrzeszającej organizacje gospodarcze Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Pierwsze kontakty nawiązane zostały podczas dorocznego zjazdu tych organizacji w Warszawie w listopadzie ubiegłego roku. Do Klubu przybyła 9-cio osobowa delegacja z prezesem Wladimirem Karyaginem na czele.

Było to spotkanie rozpoznawcze z rokowaniami dalszej współpracy w przyszłości. Nawiązane zostały bezpośrednie kontakty przedsiębiorców z obu organizacji oraz prezesów i zarządów z widokiem na dalszą wymianę doświadczeń i współpracę w zakresie wymiany handlowej a być może i inwestycji.