18.01.2007r. Spotkanie z Elżbieta Dzikowską

W dniu 18.01.2007r. w siedzibie Podlaskiego Klubu Biznesu miało miejsce spotkanie z Elżbietą Dzikowską znaną podróżniczką, reporterką i autorką wielu znakomitych książek.

Podczas spotkania Pani Elżbieta opowiedziała o początkach swojej fascynacji do podróży i zwiedzania świata, a także inspiracji do utrwalenia owoców tych podróży na filmach, w książkach, a ostatnio w szczególnej formie fotografii.

Podzieliła się wspomnieniami z najciekawszych swoich przygód a także problemami jakie towarzyszyły przy organizacji tylu znakomitych wypraw często wręcz niedostępnych zakątków świata.

Podróżniczka odpowiedziała też na szereg pytań z sali. Po spotkaniu pani Elżbieta podpisywała książki swojego autorstwa, które można było zakupić na miejscu. Prezes Klubu otrzymał dużo gratulacji za zorganizowanie takiego spotkania.