16.07.2005r. III Podlaski Pokaz Koni Arabskich

W dniu 16.07.2005r. miał miejsce III Podlaski Pokaz Koni Arabskich.

Jest to impreza cykliczna organizowana przez Członków Naszego Klubu a równocześnie hodowców koni arabskich Agnieszkę Pilecka i Andrzeja Arefiewa.

Tym razem pokaz miał miejsce w stadninie koni Agnieszki Pileckiej w miejscowości Krynice koło Białegostoku.

W pokazie uczestniczyło ponad dwadzieścia koni w różnych kategoriach, zaś zwycięzcy poszczególnych kategorii zostali uhonorowani pucharami m.in. Prezesa Podlaskiego Klubu Biznesu.

Pokazowi towarzyszyła piękna pogoda. Sprawiła, że całość imprezy przerodziła się we wspaniały piknik na świeżym powietrzu połączony z możliwością podziwiania koni przepięknej urody wzbogaconej ich przeróżnym ubarwieniem.

Obecni Członkowie Klubu wyrażali się z dużym uznaniem dla organizatorów. Stwierdzili, że należy organizować więcej imprez tego typu, albowiem prowadzi to do większej integracji a przy okazji jest to wspaniały relaks i wypoczynek.