15.05.2014r. XX-lecie Podlaskiego Klubu Biznesu

W dniu 15.05.2014r. w siedzibie Podlaskiego Klubu Biznesu miały miejsce uroczyste obchody dwudziestolecia powstania Klubu.

Pierwsze spotkania członków założycieli miały miejsce już w 1993 roku podczas których dokonano niezbędnych formalności i po opracowaniu Statutu i zgłoszenia do rejestracji w Sądzie Klub formalnie został zarejestrowany w dniu 17.02.1994 roku.

Podczas uroczystości zostały wręczone Odznaczenia Państwowe Członkom Klubu, które otrzymali:

• Wojciech Strzałkowski – Srebrny Krzyż Zasługi
  • Antoni Stolarski – Srebrny Krzyż Zasługi
  • Ryszard Iwaszkiewicz – Srebrny Krzyż Zasługi
  • Tomasz Kurciński – Srebrny Krzyż Zasługi
  • Adam Galas – Brązowy Krzyż Zasługi
  • Cezary Breczko – Brązowy Krzyż Zasługi
  • Jan Karpiuk – Brązowy Krzyż Zasługi

Ponadto wszyscy aktualni i byli Członkowie Klubu oraz Organizacje zrzeszone w Podlaskim Forum Gospodarczym otrzymali okolicznościowe grawertony na płycie marmurowej z podziękowaniem za współpracę i wkład osobisty w rozwój Klubu.
W spotkaniu uczestniczyło ponad 200 gości – przyjaciół i sympatyków Klubu, w tym przedstawiciele władz Samorządowych, Służb mundurowych i duchowieństwa.