14.05.2013r. Spotkanie z dr Joanną Koszelew – dyrektor Białostockiego Parku Naukowo – Technologicznego

W dniu 14,05.2013r. członkowie Podlaskiego Klubu Biznesu spotkali się z dr. Joanną Koszelew – dyrektor Białostockiego Parku Naukowo – Technologicznego.

W spotkaniu uczestniczyło kilkunastu młodych przedsiębiorców już prowadzących działalność gospodarczą, którzy wiążą najbliższą swoja przyszłość z Białostockim Parkiem Naukowo – Technologicznym oraz pretendujących do otwarcia własnej działalności z chwilą uruchomienia Parku.

Pani Dyrektor przedstawiła stan aktualny Parku (ciągle w budowie), oraz zasady, warunki i korzyści jakie obowiązują przy korzystaniu z infrastruktury Parku.

Młodzi przedsiębiorcy zaprezentowali swoje firmy oraz zapraszali do współpracy w rożnych formach. Przedstawili również propozycje tematyczne dla uruchomienia których poszukują kapitału.