13.03.2014r. Seminarium w zakresie „Skorzystania z szansy dofinansowania firmy z środków unijnych w perspektywie finansowej 2014 -2020”

W dniu 13.03.2014r Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe – członek Podlaskiego Klubu Biznesu wraz z Podlaskim Forum Gospodarczym i Podlaskim Klubem Biznesu zorganizowali w siedzibie Klubu seminarium w zakresie „Skorzystania z szansy dofinansowania firmy z środków unijnych w perspektywie finansowej 2014 -2020”.

Specjaliści z Polskiego Stowarzyszenia Doradczego i Konsultingowego przedstawili zainteresowanym możliwości finansowania i rozwoju przedsiębiorstw w nowej perspektywie finansowej oraz jakie projekty mają szanse na dofinansowanie i wsparcie przy pisaniu projektów.