12.09.2011r. Spotkanie z Szymonem Hołownią

W dniu 12.09.2011r. w siedzibie Podlaskiego Klubu Biznesu odbyło się spotkanie z Szymonem Hołownią – białostoczaninem, dziennikarzem i publicystą, autorem 6-ciu książek, współprowadzącym w TVN program „Mam Talent”, laureatem wielu nagród w tym „Grand Press”, Ostrego Pióra „Biznes Centre Club”, autorem wielu publikacji.

Spotkanie było niezwykle ciekawe. Oprócz szeroko omawianego tematu moralności i kulturze życia codziennego oraz potrzeba dzielenia się stanem posiadania w każdym wymiarze opowiedział o swojej współpracy z Domem Dziecka w KASISI w Zambii zachęcając równocześnie do wsparcia polskich sióstr zakonnych prowadzących ten sierociniec. Bardzo ożywiona dyskusja toczyła się podczas zadawania pytań z sali.