08.06.2009r. Spotkanie z Włodzimierzem Lubańskim

W dniu 08.06.2009r. z inicjatywy i osobistych starań naszego członka Marka Sakowicza w siedzibie Podlaskiego Klubu Biznesu miało miejsce spotkanie z Włodzimierzem Lubańskim – wybitnym piłkarzem ówczesnych czasów i wielokrotnym reprezentantem Polski a obecnie znakomitym szkoleniowcem.

Spotkanie było niezwykle interesujące zwłaszcza jeśli chodzi o wspomnienia osobiste, które nie były dotychczas znane z dostępnych źródeł a w szczególności z Igrzysk Olimpijskich w Monachium, gdzie doszło do ataku terrorystycznego.

Nasz gość wyraził też swoja opinię na temat aktualnej sytuacji w PZPN, Kadrze Narodowej i Ekstraklasie. Pomimo bardzo krytycznych uwag pozostawał w nadziei, że zmiany idą w dobrym kierunku i zmierzamy we właściwą stronę.