06.11.2006r. Spotkanie piwne Członków Klubu – gość Janusz Zastocki oraz prof. Lucyna Aleksandrowicz – Pędich

W dniu 06.11.2006 r w siedzibie Podlaskiego Klubu Biznesu miało miejsce kolejne spotkanie piwne.

Honorowymi gośćmi spotkania byli :

Janusz Zastocki – prezes Rady Polskich Inżynierów w Ameryce Północnej, zrzeszającej stowarzyszenia o charakterze gospodarczym z USA i Kanady, mieszkający na stałe w Nowym Jorku.

Przedstawił strukturę oraz formy działania takich stowarzyszeń na tamtym terenie  oraz omówił możliwości współpracy organizacji gospodarczych. W dalszej perspektywie wzajemne budowy więzi gospodarczych i wspólnych inwestycji.

W szerokiej i rzeczowej dyskusji uzgodniono, że członkowie Jerzy Szmurło i Stanisław Łuniewski – znajomi Pana Janusza z lat studenckich zajmą się tematem dalszej współpracy.

Kolejnym gościem była Pani prof. Lucyna Aleksandrowicz – Pędich , która przedstawiła i omówiła swoje najnowsze opracowanie p.t. ,,Rozwijanie kompetencji interkulturowej na studiach biznesowych” Propozycje programowe , które w wydaniu książkowym wręczyła uczestnikom spotkania.